Bir Gönül Çağrısı
Ey Ümmet-i Muhammed ; “Allah ve melekleri, peygamberi çok salat ederler, Ey müminler! Siz de ona salavat getirin ve tam bir teslimiyetle selam verin.” (El-Ahzab-56)

“Bana en yakın olanlar, üzerime en çok salavat getirenler olacaktır.”

“Meclislerinizi salavat ile süsleyiniz.”

Bir Gönül Çağrısı
Ey Ümmet-i Muhammed ; “Allah ve melekleri, peygamberi çok salat ederler, Ey müminler! Siz de ona salavat getirin ve tam bir teslimiyetle selam verin.” (El-Ahzab-56)

“Bana en yakın olanlar, üzerime en çok salavat getirenler olacaktır.”

“Meclislerinizi salavat ile süsleyiniz.”

Bir Gönül Çağrısı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Gönül Çağrısı

sonsuzlukAnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapZiyaretçi Defteri

varmısınız..?

YazarMesaj
mürid
Site Editör
Site Editör
mürid

varmısınız..? Empty
MesajKonu: varmısınız..?   varmısınız..? Icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 3:41 pm

s.a
doslar benim yapmak istedigim bir şey var sizde katılmak istermisiniz diye paylaşmak istedim. giymedigimiz yada kullanmadığımız ve hala kullanılabirlir durumdaki esyalarımızı kıyafet lerimizi kitaplaımızı defter kalem vesair esyalarımızı bir kenara koyupistiyaç sahiplerie ulaştırmak gibi ibir amacım var. tabiki herkesin kendi çevreside bu gibi bir olusum içerisine giriyor olabilir ama benim yapmak istedigimi site bünyesinde yapmak bu seşilde kardeşlik halkamız çogalır ve daha güçlenir diye düşünüyorum düşünce ve görüşlerinizi bkliyorum...

varmısınız..?
1 sayfadaki 1 sayfası