Bir Gönül Çağrısı
Ey Ümmet-i Muhammed ; “Allah ve melekleri, peygamberi çok salat ederler, Ey müminler! Siz de ona salavat getirin ve tam bir teslimiyetle selam verin.” (El-Ahzab-56)

“Bana en yakın olanlar, üzerime en çok salavat getirenler olacaktır.”

“Meclislerinizi salavat ile süsleyiniz.”

Bir Gönül Çağrısı
Ey Ümmet-i Muhammed ; “Allah ve melekleri, peygamberi çok salat ederler, Ey müminler! Siz de ona salavat getirin ve tam bir teslimiyetle selam verin.” (El-Ahzab-56)

“Bana en yakın olanlar, üzerime en çok salavat getirenler olacaktır.”

“Meclislerinizi salavat ile süsleyiniz.”

Bir Gönül Çağrısı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Gönül Çağrısı

sonsuzlukAnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapZiyaretçi Defteri

..::AYETLER::..

4 posters
YazarMesaj
haydar
Yeni Üye
Yeni Üye

..::AYETLER::.. Empty
MesajKonu: ..::AYETLER::..   ..::AYETLER::.. Icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 6:59 pm

BiZ: “ Siz insanlar için ortaya çıkarılan , iyiliği emreden , kötülüğü yasaklayan , Allah’a inanan hayırlı bir ümmetsiniz.“ (3-109 )

DİKKAT: “ Ey inananlar ! Size ne oldu ki Allah yolunda savaşa çıkın dendiği zaman yere çöküp kaldınız.?...Çıkmazsanız ...yerinize başka bir millet getirir. “ ( 9- 38,39 )

BEKLEYENLER : “ İnananlardan Allah’a verdiği sözü yerine getirenler vardır , kimi bu uğurda canını vermiş , kimi de beklemektedir. “ ( 33-23)

KAZANACAĞIZ : “ Kafirler istemese de Allah nurunu tamamlayacaktır .” ( 9-32 )

DE : “ De ki :Namazım, ibadetlerim , hayatım ve ölümüm , Alemlerin Rabbi Allah içindir : “ ( 6-139 )

KORKMA ! : “ Bazıları , insanlardan Allah’tan korkar gibi , hatta daha fazla korkarlar : “ ( 4-77 )

ÜSTÜNÜZ : “ Gevşemeyin , üzülmeyin. İnanıyorsanız en üstün olan SİZSİNİZ . “ (3-139 )

İYİ NİYET : “ Arınmaya niyetin var mı ? Seni Rabbi’nin yoluna ileteyim mi ? “ ( 79-18 )

ASLA ! : “ Sizler Kur’an’ın bir bölümüne inanıp , bir bölümünü inkar mı ediyorsunuz. ! Sizden kim böyle yaparsa onun cezası dünyada rezil olmak , ahirette ise azabın en şiddetlisine çarptırılmaktır. “ ( 2-85 )

İMTİHAN BİLİNCİ : (Dileği yerine gelince ) ...Bu şükür mü edeceğim , yoksa nankörlük mü edeceğim diye beni sınayan Rabbimin bir lütfundandır.Şükreden ancak kendisi için şükretmiş olur... “ (27-40)
AF ET ALLAH’IM ! :
Gülüyorsunuz ,ağlamıyorsunuz , habersizce baş kaldırıyorsunuz ? Artık secdeye varın , Allah’a kulluk edin .” (53- 60 )
EnsaR
Site Admin
Site Admin
EnsaR

MesajKonu: Geri: ..::AYETLER::..   ..::AYETLER::.. Icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 10:38 pm

Rahman (c.c.) razı olsun bu hayırlı ve güzel paylaşım için haydar.Rabbim yolundan ayırmasın Tüm Ümmet-i Muhammed-i insaAllah.

Ves'selam,veddua
FatimaTuzZehra
Site Admin
Site Admin
FatimaTuzZehra

MesajKonu: Geri: ..::AYETLER::..   ..::AYETLER::.. Icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 3:45 pm

EnsaR demiş ki:
Rahman (c.c.) razı olsun bu hayırlı ve güzel paylaşım için haydar.Rabbim yolundan ayırmasın Tüm Ümmet-i Muhammed-i insaAllah.

Ves'selam,veddua

aminn
canparçası
Site Moderatör
Site Moderatör

MesajKonu: Geri: ..::AYETLER::..   ..::AYETLER::.. Icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 5:48 pm

Aminn... Allah razı olsun çok beğendim...

..::AYETLER::..
1 sayfadaki 1 sayfası