Bir Gönül Çağrısı
Ey Ümmet-i Muhammed ; “Allah ve melekleri, peygamberi çok salat ederler, Ey müminler! Siz de ona salavat getirin ve tam bir teslimiyetle selam verin.” (El-Ahzab-56)

“Bana en yakın olanlar, üzerime en çok salavat getirenler olacaktır.”

“Meclislerinizi salavat ile süsleyiniz.”

Bir Gönül Çağrısı
Ey Ümmet-i Muhammed ; “Allah ve melekleri, peygamberi çok salat ederler, Ey müminler! Siz de ona salavat getirin ve tam bir teslimiyetle selam verin.” (El-Ahzab-56)

“Bana en yakın olanlar, üzerime en çok salavat getirenler olacaktır.”

“Meclislerinizi salavat ile süsleyiniz.”

Bir Gönül Çağrısı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Gönül Çağrısı

sonsuzlukAnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapZiyaretçi Defteri

salavat kampanyası

YazarMesaj
Site Yöneticisi
Fani
Fani
Site Yöneticisi

salavat kampanyası Empty
MesajKonu: salavat kampanyası   salavat kampanyası Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 10:43 pm

salavat kampanyası Bismillah
Esselamun Aleyküm..

Gül Yüzlü Peygamber Efendmız Hz. Muhammed Mustafa S.a.v Sefaatine Nail Olmak İçin Haydı Buyurun Salavat-i Şerif Zincirine insaAllah..

Aleyhüsselatü Vesselam Efendimiz buyurdular ki:

"Bir gün bana Cenab-ı Hakk'ın dört büyük meleği geldi. Bunlar Cebrail, Mikail, israfil ve Azrail aleyhisselam idiler. Cebrail Aleyhisselam bana dedi ki: Ya Resulullah ! Senin ümmetinden bir kimse size günde on defa selavat ederse yarın kıyamet gününde ben onun elinden tutar, sıratı kuşlar gibi geçiririm.

Mikail aleyhisselam'da dedi ki: Ben o kula senin kevser havuzundan kana kana içiririm.

İsrafil aleyhisselam dedi ki: Ya Resullullah o kulun affı için başımı secdeye koyarım Allahu Teala onu affetmedikce başımı secdeden kaldırmam.

Azrail aleyhisselam da: Ya Nebiyallah sana günde on dafa selavat edenin ruhunu Peygamberler gibi kabzederim. dediler
"

Bunun üzerine Nebiler Nebisi Efendimiz :"Bu ne büyük Lütuf Ya Rabbi, Bu ne büyük ihsan Allah 'ım buyurdu..

Başlıyoruz insaAllah....

Site Yöneticisi
Fani
Fani
Site Yöneticisi

salavat kampanyası Empty
MesajKonu: Geri: salavat kampanyası   salavat kampanyası Icon_minitimeC.tesi Şub. 13, 2010 12:06 pm

ben 1000taneyle baslıyayım insALLAH

salavat kampanyası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» salavat kampanyası