Bir Gönül Çağrısı
Ey Ümmet-i Muhammed ; “Allah ve melekleri, peygamberi çok salat ederler, Ey müminler! Siz de ona salavat getirin ve tam bir teslimiyetle selam verin.” (El-Ahzab-56)

“Bana en yakın olanlar, üzerime en çok salavat getirenler olacaktır.”

“Meclislerinizi salavat ile süsleyiniz.”

Bir Gönül Çağrısı
Ey Ümmet-i Muhammed ; “Allah ve melekleri, peygamberi çok salat ederler, Ey müminler! Siz de ona salavat getirin ve tam bir teslimiyetle selam verin.” (El-Ahzab-56)

“Bana en yakın olanlar, üzerime en çok salavat getirenler olacaktır.”

“Meclislerinizi salavat ile süsleyiniz.”

Bir Gönül Çağrısı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Gönül Çağrısı

sonsuzlukAnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapZiyaretçi Defteri

siteniz daha iyi olabilir

2 posters
YazarMesaj
Hifa
Yeni Üye
Yeni Üye

siteniz daha iyi olabilir Empty
MesajKonu: siteniz daha iyi olabilir   siteniz daha iyi olabilir Icon_minitimeÇarş. Şub. 17, 2010 6:45 pm

Selamun Aleyküm sitenizde emegi geçenlerden Allah razı olsun,daha katılımcı ve aktif olabilir, tanıtımınızın daha iyi yapılması bu siteyi daha iyi yerlere ve kardeşlerimizin de istifadesine açılmasını sağlıyacaktır diye düşünüyorum.Bilmem yanlış mı düşünüyorum acaba ?

Selam ve Dua ile,
mürid
Site Editör
Site Editör
mürid

MesajKonu: Geri: siteniz daha iyi olabilir   siteniz daha iyi olabilir Icon_minitimePerş. Şub. 18, 2010 2:04 pm

ve aleyküm selam görüşleriniz için teşekkürler sayın hifa hanım.sitemizin daha aktif olması biz üyelerin elinde reklem konusuna gelincede sitemize reklam vermek istemezmisiniz. reklamlarınızı yapalım hem siz hem biz kazanalım inş.
Hifa
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: siteniz daha iyi olabilir   siteniz daha iyi olabilir Icon_minitimeC.tesi Şub. 20, 2010 8:20 am

mürid demiş ki:
ve aleyküm selam görüşleriniz için teşekkürler sayın hifa hanım.sitemizin daha aktif olması biz üyelerin elinde reklem konusuna gelincede sitemize reklam vermek istemezmisiniz. reklamlarınızı yapalım hem siz hem biz kazanalım inş.

saygı deger beyfendi benim reklama ihtiyacım yok sizin sitenizin ihtiyacı var neden fevri çıkışlarda bulunundunuz anlam veremedim size saygılarımla

siteniz daha iyi olabilir
1 sayfadaki 1 sayfası