Bir Gönül Çağrısı
Ey Ümmet-i Muhammed ; “Allah ve melekleri, peygamberi çok salat ederler, Ey müminler! Siz de ona salavat getirin ve tam bir teslimiyetle selam verin.” (El-Ahzab-56)

“Bana en yakın olanlar, üzerime en çok salavat getirenler olacaktır.”

“Meclislerinizi salavat ile süsleyiniz.”

Bir Gönül Çağrısı
Ey Ümmet-i Muhammed ; “Allah ve melekleri, peygamberi çok salat ederler, Ey müminler! Siz de ona salavat getirin ve tam bir teslimiyetle selam verin.” (El-Ahzab-56)

“Bana en yakın olanlar, üzerime en çok salavat getirenler olacaktır.”

“Meclislerinizi salavat ile süsleyiniz.”

Bir Gönül Çağrısı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Gönül Çağrısı

sonsuzlukAnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapZiyaretçi Defteri

Bu Haftanın Duası..

YazarMesaj
Hifa
Yeni Üye
Yeni Üye

Bu Haftanın Duası.. Empty
MesajKonu: Bu Haftanın Duası..   Bu Haftanın Duası.. Icon_minitimeÇarş. Şub. 17, 2010 11:33 am

Ya Rab!..

Ey nefis senin şerrinden Rabbi Vahide sığınıyoruz
Ey nefsi emaremiz senin şerrinden, nefsim Yed’i Kudretinde olan Allah’a sığınırız.

El Eman, El Eman ,Ya Hannan Ya mennan,Ya Ğufran, bizi nefsi emaremizin şerrinden emin eyle, halas eyle, kurtar.
Ya Rab sen bu zavallı ve ne yaptığını bilmez nefsimizi islah eyle.
Ya Rab, bedenimizde, âlemimizde, kalp ve aklımızı, nefis ve nefsi emaremizi hakim eyle.

Ya Rab.nefsimizi teslim alıp ve ikna etmemize yardım eyle.
Ya Rab bu aciz ve cehenneme dayanamaz nefsimizi hakka teslime kandır. Mutmeinne sınıfına lütuf ve kereminle dahil eyle

Ya Rab İsm-i Âzamı’nın,Resul-i Ekrem (ASM)’ın Kur’an-ı Mu’ciz’ül Beyanın hürmetine bizi ve bütün Müslüman kardeşlerimizi nefsi emarenin şerrinden, kabir azabından ve cehennem ateşinden muhafaza eyle, Cennet-ül Firdevste mesud eyle.

Âmin... Âmin... Âmin... Bu Haftanın Duası.. 6

Bu Haftanın Duası..
1 sayfadaki 1 sayfası